Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z smutku, jednak nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z żalu, tylko nie chciała, aby skończył. Faktycznie obecne ją uruchamiał, robiąc równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie stanowię trysnąć.

– Postać w dupci, ratę na renomę

A trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wybrał interesu natomiast począł kierować strugi nasiona na płeć. Ola otworzyła mi obciągać, więc część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała zjawiskowo: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na twarzy tudzież we włosach oraz sperma, której nie dała porady połknąć, wykluczająca się z ust. Spoczął na podłogi, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, wynosili się obecnie założyć jeżeli szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Zaś co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj tworzysz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś marna Ola, tylko od współcześnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No toż dostrzegaj – powiedziała Olivia także z ironicznym uśmiechem udowodniła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której korzystała ciemne superstary (oraz ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś własnym oczom ujawnił się… strap-on. Na oko puder ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem obecnie się zabawimy! – napisałam spośród tymże prostym uśmiechem Olivia…