Tej nocy jednak, Brad i Sissy poszła do swojego namiotu

Tej nocy jednak, Brad i Sissy poszła do swojego namiotu. Brad pamiętał uczucie strony Sissy na jego Piotra i miał nadzieję, że zrobi to jeszcze raz. Sissy nie mógł się doczekać, aby zobaczyć i znowu dotknąć tego przystojnego ukłucie. Zdumiało ją. Nie mogła uwierzyć, że faktycznie oznaczało wejść do środka dziewczynki. Weszli do namiotu i zamknął klapę. Klękali, naprzeciw siebie i po prostu patrzyli na siebie. Latarka leżała na ziemi, aby mogli widzieć. Sissy odezwała się pierwsza.

„Chcesz mnie pocałować?” zapytała.

„Tak!” powiedział z entuzjazmem.

Pochyliła się, a ich usta się spotkały. Obaj wykonane wcześniej, a ta część wiedzieli o. Oni przetarł slack wargi, a następnie wyrzucenia ich języki razem. To był dobry pocałunek … gorący pocałunek … i dostał je zarówno dzieje.

Sissy miał poprosić go, aby zobaczyć jego fiuta, kiedy oboje usłyszał jęk. Był to jęk, który brzmiał jakby ktoś został ranny, ale nie mają wystarczająco dużo energii, aby zadzwonić po pomoc.

To nie było głośno, dokładnie. To było po prostu przyjść w czasie, gdy nie było innego hałasu, żeby go zamaskować.

Zarówno dzieci poderwał się. „Słyszałeś to?” Brad szepnął. Sissy pokiwała głową. Oni wczołgał się do namiotu. Nadal miał na buty, więc oboje wysiadł i stanął, nasłuchując. Usłyszeli go ponownie, tym razem bardziej wyraźnie. Dochodził z namiotu obok nich.

To był pochodzący z Tod i Julie w namiocie.

Wielkie ognisko wciąż dzieje i to wyraźnie spadło na namiot. Sissy ruszyła w stronę namiotu, ale Brad trzymał jej plecy. „Twój cień da cię” powiedział. Wyciągnął ją wokół w szerokim kręgu na drugą stronę namiotu, a potem cicho, to krok na raz, że wkradł się do okna w ciemności boku namiotu. Usłyszeli jeszcze kilka jęków.

Brad był całkiem pewien, że to co głos jego siostry te dźwięki, ale nie można powiedzieć na pewno. Podobnie jak dostali się do okna, choć usłyszeli wyraźny jęk i głos Julie powiedziała „Ohhhhhhhhhh Tod …. to czuje sooooooo gooooood dziecko!” Usłyszeli mokrej slushing rodzaj dźwięku i Brad spojrzał na Sissy z pytaniem na twarzy. Wzruszyła ramionami.

Potem oboje wyjrzał przez okno, a ich życie zmieniło się na zawsze były.

Co widzieli było ustach Tod pod uprawę prosto na łysej cipki bardzo nagiego Julie. Był slurping się jak umierał z pragnienia i jej cipka odbyła świeżą wodę. Miał podobno robi to od dłuższego czasu, bo tak jak oni sobie sprawę, co dokładnie robi, podniósł głowę i powiedział: „Julie, kochanie, jestem sooo hot! Mogę? Proszę?”

Ściany namiotu były rzeczywiście pomarańczowy, ale światło z ogniska wpadające przez nich dwie młodzież wewnątrz przybrała odcień czerwonawy. W peepers było zobaczyć więcej sylwetki zamiast rzeczywiste cechy starszych nastolatków, ale było jasne, że obie nastolatki były zupełnie nagi i że Ted miał na sobie ogromną erekcję.

Sissy westchnęła cicho i Brad dotknął jej. Spojrzała na niego, a on położył palec przed jego wargi. Skinęła głową i oboje spojrzał w okno. Żaden z nich nie słyszał Julie nic powiedzieć, ale oba z nich zobaczył rękę dotrzeć i zrozumieć, że potężny pręt wisi między nogami TOD’S.