Spojrzałem w górę

Spojrzałem w górę i zobaczyłem moje hos leży na plecach i artysty w dzikim tempie pieprzyć ją w jamie ustnej (XM – myślałem. – To nie jest takie Dicks połykaniu najwięcej jajek) jako blondynka siedzi z uśmiechem grał dłoń do jej łechtaczki. Chłopak jęknął i pchnął huek głęboki jęk przyszedł. Moja dziwka pochylił się do mnie i dał mi w ustach całą spermę.

A potem już dawno by go ssać. Chłopiec zasobiralsya i lewy.

Dziewczęta podziwiał:

– Na szczęście dla ciebie z mężem – zwrócił się do kurwy – kurwa, z kim i kiedy chcesz, lizhit to zwykle chłodne i połyka spermę, możemy znaleźć te samodzielnie.

– Nie wystarczy połknąć – powiedział Whore – ale również bierze w ustach i dupie kurwa !!!

– Klasa !!!!!!! – Dziewczęta byli zachwyceni.

– Jeśli chcesz skorzystać – oferowane Whore – nie oszczędził tego kurwa powinno być karane. Więc pozhozche. Pójdę gdzie poblyaduyu nowych chłopców.

I poszła naga do grupy 8 osób.

Dziewczęta trzymała wzrok i odwrócił się do mnie:

– Więc problyad okazuje – odwrócił się śmiać trochę ciemno – ale uważamy, że jesteś uczciwy davalka.

– A ty lubisz jak on oblizuje – zaapelował do svetlenkie temnenky.

– Właśnie ohuel – odparła.

Svetlenkie bezceremonialnie wyrzucił mnie na plecy i usiadł pussy na ustach. Lizanie bardzo lubię i ja próbowaliśmy. Na ogół dziewczęta skończył się kilka razy, wymieniając między sobą, a ja zostałam sama.

I wtedy zobaczyłem moje poblyadushku – I ślinić przepływać ….

Była urocza – wszystko w plemników !!!!!

Poszła na raz i pocałowała mnie namiętnie, jej usta były pełne spermy jest i to wszystko przeszedł w ustach. I lizał spermę z twarzy, szyi, klatki piersiowej, brzucha i wreszcie moja ulubiona cipki !!!!

– Ulubiony lizać mnie dobrze Chcę cum – dziwka szepnął.

Złapałam cipki wargi i język zaczął lizać łechtaczkę. Od cipki wypłynęły, nie miałem czasu, żeby połknąć cały przepływ spermy, dziwka zaczął pocierać śmierć twarz cipki rozmazywanie. Potem podniósł szarpnięcie łechtaczki – Złapałem go wargami i jego język powiewały przez. Moja dziwka początku do końca – krzyczał dziesięć matę podłogową.