Oni nigdy nie zaakceptuje mnie za to kim jestem

„Oni nigdy nie zaakceptuje mnie za to kim jestem.” Salman przestał płakać, ale jego głos był nadal zaśmiecone serca łamanie smutku.

„Oni nie muszą wiedzieć,” powiedziałem stanowczo, „Przynajmniej na razie.”

„Wiem, wiem”, jęknął: „Ale to nie jest problem albo. Odkąd wyszedł, czułam zazdrosny. Jak można akceptować siebie, kiedy nie mogę? Jak każdy może być tak miły dla ciebie, jeśli wyszło? Nigdy nie byłem zastraszany w ogóle. ”

Mój głos przybrał ciemniejszy odcień. „Nie jest w szkole, no. Ale byłem zastraszany. Już nie, choć „.

Salman podniósł głowę i spojrzał na mnie, a potem niech się smutny śmiech. „Oczywiście, kto by wziąć na faceta z bronią jak Twoja? I to jest kolejny powód – nagle wrócić do szkoły w tym roku gorąco jak cholera. Byłaś zupełnie nie moja liga. ”

„Boże, mówisz jak prostym facetem,” powiedziałem w fałszywym obrzydzeniem. Prosta facet znam zbyt dobrze …

„Czułam się tak pomylić” Salman brzęczał na „Chciałem cię i czuł zazdrość w tym samym czasie. Myślałem, że nigdy nie chciał mnie „.

Czułem, że moje serce bije szybciej. Wiedziałem, że szczególny moment nadchodzi, ale nie ma to się stać w łazience, jak ostatnim razem. „Wyjdźmy z tej łazienki,” powiedziałem powoli, ocierając łzy i trzyma rękę „Chodźmy stąd.”

„W porządku.”

Pięć minut później, głośna muzyka i pijani ludzie byli za nami. Ten dom był w jednym z liści Palm Jumeirah, więc musieliśmy iść na dobre 20 minut, aż nie mogliśmy dostać się do miejsca, w którym znajdowała się publiczna plaża. Podczas spaceru, że trzymali się za ręce przez całą drogę. Czułam drży z pasją w moim sercu. Po prostu rozmawialiśmy i rozmawialiśmy całą drogę.

„Nie wiem, jak dużo myślałam o tobie od partii Dave’a”.

Wydawał się zaskoczony, kiedy powiedział: „Naprawdę? Czy to dlatego, że cię pocałował w policzek? ”

„Tak!”

„I rzeczywiście chciał cię pocałować właściwie wtedy i tam”.

„To dobrze, że nie, bo każdy byłby już w szoku”.

On śmiał się. „No, mówiłam niektórych ludzi jestem bi – nie byłby w szoku”.

Zapadła cisza na chwilę, jak wiatr wiał w poprzek drogi. „Czy chcesz, aby prawidłowo wyjdzie w najbliższym czasie?”

„Nie wiem…”

„Trzeba to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś gotowy.”

„Nie sądzę, że jestem.”

„Następnie należy poczekać, aż jesteś.”

Dotarliśmy do plaży około północy. To był pusty, ponieważ nie mogliśmy zobaczyć każdą osobę w całej jego przestrzeni. Zaprowadziłem go do miejsca, gdzie nie było dużo światła, więc nie mogły być dostrzeżone. Księżyc był za niektóre chmury, chociaż mogłem dostrzec kilka gwiazd. Szum wody i wietrze było uspokojenie. Usiedliśmy w miejscu zaledwie metr od miejsca, gdzie fale rozbił.

„Cóż, to jest odpowiednio romantyczna” Żartowałem.

„Tak”, Salman powiedział z roztargnieniem: „Czy możesz mi przynieść tu tylko z tego powodu?”

„Mhm”.