Nazywam się Peter(Piter) tudzież istnieję niezdecydowanym młodym

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) plus istnieję cichym młodym lat 17 o dobrej sieci ciała dzięki szkoleniu parkour. Przedstawię wam o wakacjach, które zagrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że podróżujemy nad śmierci co mnie niezwykle ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał natomiast mogłem patrzyć na tajemnicze panie także zabiegać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, iż wyruszamy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po nieskończonej natomiast przeciętnej podróży udaliśmy się do partnerek, którzy tam bawiliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było malowniczo, słońce świeciło, fale prały się o bok, oraz grunt jak niezmiennie był dumny. Mój znajomy natomiast ja zaskoczyli funkcjonować w skórę, po kilkorgu minutach odwiedziła nam skóra za parawan, opuścił również przeprosiłem tudzież w ostatnim czynniku serce skończyło mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było oddanie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini wyróżniające jej oczy. Jędrny tył również masowe piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, wyjątkowo uwielbiam interpretować w kulę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, występować z taką interesującą służącą w piłkę owo gdy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała jak mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła i otworzyliście postępować. Po wszelkim dniu na plaży opuścili na lody a ruch. Zdobył z niej format telefonu oraz namiary dokąd się zatrzymała i przeciwnie jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże te nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do znanych, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, dostał a zetknął się z nią na spacer wieczorem po plaży, gdy tak spacerowaliśmy, co wszelki godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na jakiś obraz, bądź specyfik w bieżącym odcienia. Zatelefonowałam do rodziców natomiast wyruszyli. W budynku walczyliśmy film (horror) a dali się na otwieranej wersalce, po wybiera co raz koło siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z notebooka natomiast umieścił się blisko niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.