Seks spotkania

– I zawył jak wilk. Irma opóźnione łechtaczka silnie silnie, skręcać, a tym bardziej opóźnione w tym samym czasie zdecydowanie zarażenia go. Już pokazał skurcz. Ja od początku do końca, gdy krzyczy jak ostatnia kurwa (jak, dlaczego – Mam w nosie) pewnie było słychać w promieniu kilometra. Kiedy ostatni spazm zatrzymał się, spojrzałem na nich – oni stali i uśmiechnął się podczas rozmowy: – szkolna suka !!!!

– Crown !!!!! – Lubiany !!!! – zapytał mnie Irma. – Tak !!!! Wymamrotałam, poniżej zostały spalone ogniem, spojrzałem w dół – nie ma penisa sam – moja łechtaczka telepalsya pisyunchik jak jaskrawo kolorowych żurawi. Milka palec dotknął go (ból przeszył całe ciało) – Cool go wyciągnął !!! – powiedziała ze śmiechem.

Pomogli mi dostać, ja opadł na kanapę w pokoju. Siedzieli obok siebie na bal impreza zapalił nogi rzucają się u jego stóp. Milka uderzył moją dłoń na pizdennke: – Dobra pipiska !!! – powiedziała. – Mała dokładność krasivenkaya seks spotkania jak dziewczyna. – Tak !!! – Drugi i Irma nagle i mocno chwycił mnie za rękę jak najwięcej cipki paznokcie wbiły się w skórę i syknął – i faktycznie istota, dziwka, problyad. Tak suka !!!!

– Daaaaaaaaaa !!!!!!!!! – Jęknęłam.
Mleko: – Czy jesteś żonaty poblyadushka?
Kurwa: – Tak.
A moja dziwka powiedział nam wszystko, wszystko.
– Idzie obecny kształt – kurwa dodał. – Jeśli chcesz, będę lizać i rób co chcesz ze mną !!!!!
Irma: – No to teraz cieszyć się swoimi ulubionymi, ale jutro będzie spełniać wszystkie nasze pragnienia z mężem. Zgadzam ?????

Dziwka – Wszystko co musisz zrobić zamówienie !!!!!
Irma głośno uderzył moją cipkę, Milka karmiły mój palec i już ich nie było.
I zasnął i obudził się trzy godziny później. Nie masz, nie byłem ja. Byłem zdenerwowany – robiło się ciemno. Nie jestem ubieranie korytarzem – nie było tylko administrator.
Zamówiłem martini i poszedł na spacer. Ale ja nie poszły daleko zobaczyłem grupę chłopców – 7 osób – siedząc na ławce. Podszedłem do nich, były wyciszone spojrzał na mnie z szeroko otwartymi oczami.

– Traktuj papierosa Woman – powiedziałem. Dali papierosa i podkurit.

– Czy to możliwe? – Zapytał i nie czekając na jego zgody siedział jeden z facetów na kolana przytulanie szyję. Człowiek odruchowo objął mnie w pasie obiema rękami. Byli w osłupienie. Palę wzięła go za rękę i umieścić go na Man boob człowiek zaczął ją ugniatać, inni odeszli z odrętwienia i zaczął mnie łapie. I pierwszy raz przesunięte szorty szorty i zaczął ssać jej mężczyzna położył ręce na głowie i zaczął poruszać biodrami, aby sprostać wszyscy dostaliśmy huechki (nie wszystkie były świetne) i stali podrachivat.

I nagle zerwane – Dick wyskoczyła z jego ust z prichmokom. Chłopaki rozłożyć koc i położył mi na raka z kolei zaczął pieprzyć mnie w dwóch prętów. Początkowo chłopcy nigdy nie skończył się bardzo seks spotkania szybko, niektóre zostały zakończone, nawet bez konieczności trzymać i jet plemniki pływające na mojej twarzy. Ale potem wziął mnie o wiele dłużej i wychłostać nie tylko w cipki i w dupie, ja nawet dwukrotnie zakończona. Chłopcy wyczerpana i pocałowała na pożegnanie ich huechki zadowolony poszedł do domu. I była pokryta spermy z cipki i dupy po prostu płynęła.

Spojrzałem w górę, aby zobaczyć Irma na balkonie, udając, że nie zauważył, poszedłem na korytarz. Podszedł do mnie administrator Natalia:
– Widzę dobrze pociągnął. Pozwól sobie wytrzeć. – Powiedziała i zaczęła trzeć lub raczej powiedzieć do nacierania spermę w moim ciele.
– Widziałem, że zrobiłeś te lesbijki. Jak już to przeżył? – Powiedziałem Natalia osiągnięcia rękę do mojej cipki. – Czy podoba ci się? Są niegrzeczni, ale czy naprawdę koniec?
– Podobało mi się bardzo dużo i jestem bardzo dobrze wykończone. – Odparłem.

Natalya położył mnie na kanapie i zaczął całować mnie w usta stopniowo pogrąża się coraz niżej, aż sięgnął do mojej cipki, a potem nagle przycisnął moje nogi do piersi i zaczął lizać od punktu do cipki, wepchnięcie języka i tam i tam. Trzymałem ręce i nogi wysłany do łechtaczki. Zaczęła ssać jako członek kutra. Zamknęłam oczy, ale nadal wyróżnia się sylwetka na podeście.

Nagle hali poleciał faceci, którzy seks spotkania  mieszkali na pierwszym piętrze (sześć), Natalya odsunęła się ode mnie. Faceci wbrew chwaląc nas zaczął całować mnie wszędzie, nawet palce na nogach.

– Gdzie byłaś? Czy mój mąż tutaj? O-oo, ale trzeba poblyadovala !!!! – Powiedziałem chłopakom.

Są one nie tylko mnie, więc musiałem dać im tak samo, jak. Poebli mi gdzieś na dwie godziny wszystkich otworów, czasami obu jednocześnie trzy. Ale w tym samym czasie, gdy całował i lizał mnie [zobacz: seks spotkania].

W ogóle, nasycony, poszliśmy niestety Irma na schodach i już nie było po myte lyagla snu. Dobrze, obudziłem chłopcy kurant z uległą a ponieważ nie były one poebli mnie tak, a ty mnie złapać. (Koniec historii moich dziwek).

Nawet w tej historii, a ja i moja dziwka podekscytowany. I ręka zaczęła pieścić jej cipki i ssać jej sutki. Ledwo ledwo w stanie zakończyć tę historię, a potem nagle odwrócił się do mnie plecami i usiadł mi na ustach przez cipki.