Seks anonse

Tags:

Wtedy jej ręka pociągnęła go ku niej. Jej nogi rozłożone, a jej kolana wymyślił. Jej dłoń doprowadziły, że gęsty słup prawo gdzie oba tomy peeping wiedziała, że jej cipki, a następnie przeniosła się rękę do jego ramienia. Sięgnęła głowę z ziemi, szukając buzi i dał jej to, jak jego biodra zmusił się do dołu.

Julie jęknął „Owww, oh czekaj, to boli.”

Formularz nad jej zamarł. Minęła minuta.

Julie powiedział: „OK, trochę bardziej teraz.” Jego tyłek spadła znowu powoli.

Sissy nie mógł uwierzyć, że to, co widziała między nogami brata faktycznie dzieje się w dziewczynie. Jej brat poszedł „Ahhhhhhhhh” i zatrzymał się.

Julie jęknął ponownie i powiedział: „Czuję Cię przez całą drogę do moich płuc”.

Sissy drżał jak jej brat powiedział seks anonse: „Chcesz, żebym go wyjąć?” Julie i powiedział: „Nie waż się!” Wtedy jej brat wyciągnął tyłek kopie zapasowe w powietrzu i niech spada ponownie. Julie wołał, jęk, który brzmiał jak te wcześniej, ale teraz mogła powiedzieć, że był to jęk szczęścia, a nie ból.

Jej brat ruszył swój tyłek w górę iw dół coraz szybciej i uświadomiła sobie, że oglądanie dwóch osób cholery.

cipki Sissy zalane. Czuła Brad wyciągając w jej stronę. Chciała zostać i oglądać, ale on ciągnął mocniej. Upadła się od okna i niech Brad doprowadzić ją do swojego namiotu.

umysły obu nastolatków były w wir ponieważ wkradł się od tego, co widzieli. Sissy poczuł swędzenie w jej pussy silniejszy niż kiedykolwiek przedtem, a długa, szczupła cock Brada był twardy jak skała. Trzymał ją za rękę, ponieważ na palcach z powrotem do namiotu zostały one wymiany. Brad odbyła klapę drzwi otwarte Sissy przeszukania i kiedy zobaczył jej dno chciał ją garb jak jego siostra była nie garbaty dwadzieścia stóp dalej.

W tym czasie dotarł do namiotu Sissy już rękę w jej spodnie od piżamy i został pocierając się wściekle.

„Oooooo cholera, że było tak gorąco” szepnęła. „Widziałeś jak duża jego rzeczą było? To mój brat, a ja nie wiedziałem! I nie skarżą się prawie wcale seks anonse, gdy udał się w niej.” Zatrzymała się. „To poszło w niej … nie sądzisz?”

„O tak” powiedział Brad, chcąc pozbawić jej ubranie i zanurzyć jego kutas w jej cipki. „To, co robią. Były kurwa!”

„A wcześniej!” pisnęła. „On lizał ją … on ssał ją … on lizał ją między nogami !!”

„Tak” jęknął Brad. „Wyglądało to dobrze. Założę się, że smakowało dobre, mimo, że jest moją siostrą.”

„Ewwww, jak można myśleć, że dobry smak?” zapytała Sissy.

„Nie wiem. Wiem tylko, że facet nie zrobiłby tego, gdyby nie smakują tak myślę.”

Oboje siedzieli, owinięte we własnych myślach. Sissy wciąż pocierając clitty łagodnie. „Nie zamierzasz … wiesz … pocierać ją?” zapytała.

„Tak, chcę prawdziwe złe, ale .. Chyba nadal czuję śmieszne przedstawiający go do ciebie,” powiedział.

„To jest głupie! I like it!” szepnęła. „Czy mogę zobaczyć to teraz?”

„Oczywiście” powiedział i wyciągnął piżamę dół, odsłaniając jego sztywnego członka.

„Ooooo to zawsze sprawia, że czuję się śmieszne, gdy widzę go” powiedziała, pocierając szybciej. „Chcesz zobaczyć moje też? Chociaż to zrobić? [więcej info: seks anonse]”

Brad jęknął „Och tak, to byłoby tak fajnie.”

Zamiast po prostu przesuwając swoje PJS dół, Sissy prostu wziął je. Potem splayed jej nogi szeroko i zaczął tarcie jej clit i slicking palec i poza jej śliskie pussy. Brad był jeszcze na kolanach, a ona była przed nim. Wyglądała jakby była rozpostarta na niego, na jego kogut.

Brad widział jej cipki i chciał ją przelecieć seks anonse. Chciał przelecieć go głęboko. Chciał przelecieć aż strzela mu odwagi w prawo w nim.

„Fuuuck Sissy” jęknął. „Widząc cię jak to sprawia, że chcę … to sprawia mi … ohhhhh pieprzyć Sissy to sprawia, że chcę, aby umieścić go w was!”

Sissy poczuła dreszcz sesję z jej cipki na jej sutki iz powrotem. „Ooooo Brad byłoby baaaardzo paskudne!” ona yipped. „Nie mogę tego zrobić … jesteśmy kuzynami!”

Brad tracił go teraz. Czuł cum próbuje wybuchnął z jego kul.