Ogloszenia kobiet

Ale oczywiście, można uzyskać prostych ludzi w ten sposób. Główną rzeczą, która sprawiła, że pytanie było to, że jego seksualność, którą kiedyś zdobyć wystarczająco pijany na imprezie Dave’a i zaczęliśmy spotykać się w małym kręgu przyjaciół, był często podatne powiedzieć „Kocham Cię Ali, jesteś wielka „Wtedy on utrzymać rękę na moim ramieniu i oprzeć na nim.

Był to również normalne pijany zachowanie, jak sądzę. Ale gdy partia zaczęli umierać na dół i my dostaliśmy trochę nudzić, nasz niewielki krąg zaczął grać prawdy-or-śmie. Kiedy butelka wskazał na Saahil, powiedział, że chce śmiał.

I jego odwagi żeby mnie pocałować. On sadzone usta na moim policzku, bez wahania, ale dziewczyna, kto by odważył mu powiedział: „Chodziło mi w usta!”

„Och, mogę to zrobić, jak dobrze!” Uczynił jakby odwracając głowę, ale powiedział: „Psych! Nie będę go pocałować w usta. Soz Ali, prawdopodobnie jesteś ogloszenia kobiet atrakcyjna i takie tam, ale nie jestem … wiesz. ”

Potem zdałem sobie sprawę, że został znalezienie Salman bardziej atrakcyjne niż zwykle ostatnio. Był z Indii, tak jak ja, więc miał brązowawy cery. Miał ładny twarz, czarne włosy i oczy, i co szczególnie smakowały mi było jego górnej części ciała, z jego młodocianych Pecz, biceps i niesamowite ramiona. Problem polegał na tym, że był prawdopodobnie prosto i był zdecydowanie arogancki. Chyba po prostu lubił jego pijany osobowość więcej niż jego trzeźwy jeden.

W ostatnim tygodniu października, zostałem zaproszony na imprezę. Była to mieszanka ludzi z różnych szkół, więc to było bardzo, bardzo duże. Myślałem, że jestem jedyną osobą z mojej szkoły w nim. To było w ładnym dużym domu w dłoni, a rodzice gościny byli na wakacjach. Ponadto, nie była stroną Halloween – my będziemy mieć, że w dniu pierwszego listopada.

Mam tipsy dość szybko i poszliśmy na parkiet do tańca z kilkoma przyjaciółmi. Oczywiście, zaraz mam nietrzeźwy wystarczy zdjąć koszulę i zacząć tańczyć. Niektóre irytujące dziewczyna zdecydowała się przyjść i spróbować szlifować ale zanim zdążył cokolwiek ogloszenia kobiet powiedzieć, ktoś podszedł od tyłu mnie i pociągnął mnie w niezręcznej uścisku.

„Idź precz, on jest mój!” Powiedział, przytulając mnie tak mocno, że jego hard-on pchał między moim tyłku.

Wiedziałem, kto to był i uśmiechnął się, starając się pokryć mój szok. „Niestety, jestem gejem”, powiedziałem przepraszająco.

Dziewczyna zachichotała i odszedł. Odwróciłem się i zobaczyłem twarz chwiejnie Saahil za kilka centymetrów od mojej. Zaczęliśmy zwolnionym tańczyć, mimo że było to bardzo szybka piosenka. „Hej Saahil,” powiedziałem niezręcznie.

„Hej Ali!” Krzyknął „bawisz?”

„Tak! Jak to tu jesteś? ”

„Mają kilka znajomych, którzy zaprosili ogloszenia kobiet mnie! Cieszę się znaleźć kogoś z naszej szkoły tutaj! ”

Cóż, był więcej niż zadowolony. Zarówno nasi Dicks były twarde jak skała, naciskając na naszych bokserów i spodnie. Czułem podniecenie dzieje się w moim sercu, który został szybko bić. Czułam jego powolne, ciężkie oddechy spada delikatnie na mojej twarzy i szyi. Byliśmy dokładnie na tej samej wysokości, a jego twarz nie wyglądała tak słodkie jak to miało miejsce w tej chwili.

„Nie wiedziałem, że jesteś gejem!” Krzyknęłam na głośnej muzyki.

„Muszę porozmawiać! Chcesz się gdzieś indziej? „Nie czekając na odpowiedź, ale wziął mnie za rękę na górę. Wszystkie pokoje zostały zablokowane, a to, które było nie było … zajęte. Zamiast tego udał się do jednej z łazienek i Salman zamknął za sobą drzwi. Potem zaczęła płakać, co było straszne wyłączania. Usiadł na brzegu wanny i ukrył twarz w dłoniach [więcej: ogloszenia kobiet].

Czułem się denerwować, ale wiedziałem, że muszę coś powiedzieć. I położył dłoń na jego ramieniu i zapytał: „Co się dzieje, Saahil?”

„Jestem gejem, to co się dzieje!” Wykrzyknął w ironicznym stylu „, albo nie wiem … Lubię dziewczyny, ale lubię facetów o wiele więcej!”

„Nie ma nic złego w tym,” powiedziałem po prostu, klęcząc przed nim.

„Jak ty to robisz ?!” znów wykrzyknął ogloszenia kobiet: „Jesteś taki fajny ze sobą, choć rodzice nie zgodzą się z tobą.”

„Nigdy nie poprosił. Może tak będzie, a może nie. Ale moje życie jest zbyt krótkie, aby utrzymać słuchać moich rodziców. „Te słowa przyszedł automatycznie, tak jakby były one pochodzących od centrum mojej istoty. To kim jestem, o co mi chodzi. „Dlaczego, czy to, że twoi rodzice są cię trapi?”