Gejowskie anonse

W końcu wrócił do domu około 11 wieczorem i poszliśmy do mojego domu, jak zwykle, poszedł prosto na górę i dostał prysznic, myślałem, widziałem jak on będzie się tam, a ja siedziałem przy komputerze i włączył się witrynę pornograficzną więc mogłem szybko ciągnąć się wyłączyć, zawsze tego samego błędu na uzyskanie zbyt daleko do niego i chcąc utrzymać się tak długo, jak to możliwe. Wciąż nie zrobił po 20 minutach i usłyszałem go na szczycie schodów, więc zasłonięte i zamknięte okno przeglądarki. Miałem nadzieję, że dla niego chodzić tylko z ręcznikiem owiniętym wokół niego ale on już ubrał się w suche ubrania. Pomyślałem sobie: „Muszę z tym skończyć, to mój najlepszy przyjaciel, dlaczego chcę zepsuć tego?”.

Usiedliśmy, aby obejrzeć film i zamówiłem na wynos, jak oboje byliśmy od pracy następnego dnia i może położyć się. Mówiliśmy o zwykłych rzeczach, dziewczyny, jak dużo chwastów paliłem, jak zawsze złamał samochodu. Po godzinie albo tak do filmu widziałem był odpływam w sen, zostawiłem go na to, bo nie lubię ludzi budzi się i to może być moja szansa, aby mieć Wank. Spał jak zabity przez następne 20 minut, gejowskie anonse więc tam, gdzie byłem i wyciągnął mojego penisa na szczycie moich spodni i zaczął tarcie to powoli, był naprzeciwko mnie, ale jestem w 100% pewien, że śpi, a ja prowadzone , ja patrzyłem na niego i myśli z powrotem do tego, co widziałem wcześniej tego dnia, dreszczyk wanking nad nim, podczas gdy on siedział obok mnie było niesamowite, a szansa złapanym po prostu dodaje się do niej. Muszę zostały wanking przez 10 minut, kiedy nagle zaczął się poruszać, na szczęście wszystko, co czynił było losowe abit i położył jedną rękę na dół jego spodnie, które dało mi będzie odrobinę więcej. Ciągle dzieje i zauważyłem, którą zaczął namiocie przód jego spodni, byłem tak mocno już teraz, a gdy tak napalony jak byłem robić rzeczy można później żałować. I wyciągnął rękę i poklepał go po klatce piersiowej, aby zobaczyć, czy się obudzi, był w głębokim śnie teraz. Potem wyciągnął rękę po jego klatce piersiowej, a jego żołądek powoli, nie wiem, co sprawiło mi to zrobić ale ja ruszyłem prosto do zespołu na jego spodniach. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, co robiłem to zły pomysł, wyciągnąłem pasmo jego spodnie aż do ujawnienia jego penisa, musiał być marzy o czymś całkiem dobry, aby uzyskać tak ciężko jak on. Ku mojemu zaskoczeniu nie miał włosy łonowe w ogóle, całkowicie ogolony w dół jego kulki, jego fiut musiało 7 cali i tłuszczu też, wyglądało to bardzo podobnie jak ja w kształcie i grubości. I delikatnie chwycił jego penisa, który czułem się naprawdę dziwne posiadania cudzej, powoli przesuwać w górę iw dół z nadzieją do Boga, że nie obudzić, nie drgnął, ale wciąż oddychał głęboko z marzeniami on miał. Zauważyłem, że miał odrobinę pre-cum na czubku jego penisa i nie mogłam się powstrzymać, byłem tak zdenerwowany, bo nigdy nie dotknął faceta jak to już wcześniej, powoli przeniósł się do niego, byłem teraz na kolana przed nim trzymając jego penisa z obu rąk, zamknęłam oczy i polizał całą drogę jego twarde wału i okrągłe końcu biorąc w pre-cum był nieszczelny. Ciągle lizać jego penisa w górę iw dół i gładząc jego piłki, już jego gejowskie anonse oddech był coraz cięższy.

Potem wziął go o krok dalej, przeniosłem moje usta na jego gorącym kask i wziął całą jego penisa w ustach powoli uderzenie w tył mojego gardła, że zadrżały trochę czego prawie przywróciło mnie do rzeczywistości, aby uświadomić sobie, co robię , Nosiłem na ssanie każdy cal jego penisa i czułem się tak dobrze w ustach, po 10 minutach ssące jego szaleje ciężko oddychał bardzo ciężki, musiał wiedzieć, że został odsysany, ale go nie budzić. Ciągle ssania, teraz jestem naprawdę do tego, krążąc wokół głowy podczas wanking jego penisa z jednej strony, a następnie biorąc całość w prawie połykaniu, zacząłem ssać mocniej i szybciej gejowskie anonse, aż do jego piłki iz powrotem w górę, w kółko, potem trudno wdychane i zastrzelił ogromny zwitek cum w tylnej części gardła, ssać głębiej upewniając się, aby cały jego penisa tam, strzela znowu grubą cum w gardle, miałem do przełknięcia kilka razy, aby utrzymać go w dół, wkrótce przestał strzelać i pociągnął moją głowę do tyłu zwalniając jego penisa, ja lizał całą cum off i umieścić jego penisa z powrotem w jego spodniach. Byłem zaskoczony, że jeszcze nie obudził się, poszłam do łazienki, gdzie miałem niesamowitą Wank, który wziął dosłownie 2 minuty po wszystkie emocje, które dzień przyniósł [źródło: gej oferty].

Kiedy wróciłem na dół był rozbudzony, która mnie zaszokowała abit, to kiedy zacząłem się martwić, gdyby wiedział, co zrobiłem, nie miał mi nic powiedzieć, więc domniemywać, że jestem bezpieczna. Zakończyliśmy oglądania filmu i to było około 1 w nocy, Nathan zdecydował, że czas wracać do domu, więc stałem przy drzwiach o cig gdy mówił o jakimś Autosalon miał zamiar po tygodniu. Skończyliśmy gejowskie anonse na czacie i udał się dać mi zwykły człowiek przytulić powiedzieć do widzenia, spodziewałem się, żeby tylko powiedzieć cześć i odejść, ale on delikatnie położył rękę na mojego penisa i powiedział „tej samej porze w przyszłym tygodniu?”, Wrócił , mrugnął do mnie i ruszył w kierunku bramy. Nie mogę powiedzieć ani słowa z powrotem do niego, oniemiał.